Jsme profesionálové v oboru.

V oblasti barev a laků se pohybujeme už více než dvě desítky let. Za tuto dobu působení na trhu jsme získávali zkušenosti a vzdělávali se, abychom svým zákazníkům mohli nabídnout jen to nejlepší. Můžete tedy od nás očekávat jen profesionální přístup a vědomosti.
Neustále aktualizujeme naše znalosti a pravidelně navštěvujeme školení firem, abychom si udrželi přehled o novinkách v oboru.

Jsme tu pro Vás.

Máme celoživotní zkušenosti počínaje odborným vzděláním a konče provozováním prodejny a neustálým zkvalitňováním služeb. Využijte námi nabízeného poradenství a nechte si poradit od profesionálů. Na základě Vašich požadavků doporučíme zboží, které Vám bude nejvíce vyhovovat.Na našich zákaznících nám záleží.

Nejsme jako velké obchodní řetězce či internetové obchody. O své zákazníky totiž pečujeme a zakládáme si na individuálním přístupu. Rádi si na Vás uděláme čas a ochotně Vám poradíme. Věříme, že to oceníte.

 

Najdete u nás vše, co potřebujete.

V naší prodejně si můžete vybrat z kompletního sortimentu a příslušenství pro malování a natírání všech značek. Nemáme problém nabídnout Vám jakýkoli barevný odstín, na který si jen vzpomenete. A pokud nějakou barvu přece nenajdete v naší nabídce, na místě Vám ji namícháme. Samozřejmostí je i kvalita produktů a služeb, které poskytujeme.

Nabízíme také možnost objednat si u nás zboží z katalogu.


Jsme přístupní a dobře k nalezení.

Snažíme se svým zákazníkům vyjít co nejvíce vstříc – naše prodejna je dobře přístupná a neopomněli jsme ani na parkoviště přímo před vchodem.